O nas

O NAS

  • stawiamy przede wszystkim na autentyczność i kreatywność
  • wsłuchujemy się w potrzeby klientów i tworzymy nieszablonowe przestrzenie,
  • jako inwestor zastępczy współpracujemy tylko ze sprawdzonymi wykonawcami i branżystami,
  • realizujemy projekty na terenie całej Polski

Aleksandra Zając Biuro Architektoniczne działa od 2011r. Od początku realizujemy projekty zarówno dla firm i instytucji publicznych, jak i inwestorów indywidualnych. Zaufali nam między innymi: Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Ministerstwo Skarbu Państwa, Centrum Myśli Jana Pawła II, Szkoła Główna Handlowa, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Krajowa Izba Lekarsko Weterynaryjna, Park Projects Group, Gedeon Richter, Unibail Rodamco, Muses, Nexx Developer, Salad Story, Kancelaria Mazurek i Partnerzy, Medycyna Kliniczna Warszawa, Nasz Lekarz Bydgoszcz, Aurum, Vidium Medica, Medi Park, Alpina Group, Karpiel Steindel Architekci, Galeria Mokotów, Grupa Unibep.

Nasz zespół tworzą architekci wykształceni na kierunkach politechnicznych oraz artystycznych w kraju i za granicą. Posiadamy wieloletnie i różnorodne doświadczenie w przygotowaniu, nadzorze i zarządzaniu projektami. Nieustannie poszukujemy nowych wyzwań i inspiracji. Każdy projekt otwiera szanse na stworzenie wyjątkowej przestrzeni, podkreślającej indywidualność naszych klientów.

Aleksandra Senderska-Zając

architekt i właściciel

Dyplom architekta uzyskała na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Od początku pasjonowała się projektem wnętrz i urbanistyką. Doświadczenie zaczęła zdobywać już na drugim roku studiów w pracowni Marty Spodar i Agnieszki Cywnar-Łaskiej. W kolejnych latach pracowała m.in. w biurze architektonicznym IMB Asymetria, samodzielnie prowadząc projekty. W 2011 r. założyła własne biuro, które nieprzerwanie prowadzi do dziś. Prywatnie uwielbia podróże- szczególnie te związane z operą i designem. Kocha sztukę; w niej szuka inspiracji i odpoczynku. Zima bez nart jest dla niej stracona.

Karolina Mazur

architekt

Ukończyła architekturę Architecture for Society of Knowledge na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz architekturę wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Uzyskała tytuł BA(Hons) Architecture na The University of Sheffield. Ponad wszystko stawia na funkcjonalność i przejrzystość założeń projektowych w przestrzeni. Poza pracą najlepiej czuje się w podróży, zwłaszcza pod żaglami na otwartym morzu, oraz wśród tłumu na koncertach.
 

Karolina Potębska

architekt wnętrz 

Absolwentka wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk im. Jana Matejki w Krakowie, doświadczenie zdobyła również na Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych, Szkoły Architektury, Projektowania i Konserwacji na Wydziale Projektowania Przestrzeni. Zawodowo rozwija się od 2014 roku projektując zarówno przestrzenie prywatne jak i publiczne, na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu przestrzeni biurowych. Lubi nieszablonowe rozwiązania, zawsze oparte na ergonomii i funkcjonalności. Kocha miasto, inspiruje ją natura a sztuka napędza do działania.